Anna Golan

Jestem psychologiem i seksuologiem klinicznym, certyfikowanym i rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne. Zajmuję się między innymi edukacją seksualną oraz pomocą psychologiczną, prowadzę psychoterapie indywidualne oraz terapie par. Jako ekspert i autor współpracuję z mediami.  W pracy terapeutycznej pracuję z osobami zmagającymi się z problemami w życiu intymnym, a także z nadużywających pornografii. Wspieram pary doświadczające kryzysu. Pracuję z osobami w sytuacjach kryzysowych, uwikłanymi w niesatysfakcjonujące związki, pragnącymi rozwijać asertywność. Wspieram osoby, które postanowiły być szczęśliwe i wykorzystywać sto procent swoich możliwości.

Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Ukończyłam wiele kursów specjalistycznych, ostatnio poszerzam swoje umiejętności w Szkole Terapii Poznawczo Behawioralnej.

 Aktualnie publikuję w pismach „Charaktery” i „Przyjaciółka”. Jestem autorką książki “To tylko seks? Naga prawda o naszych pragnieniach“.

About the author

3 komentarze

 1. Mateusz says:

  16/10/18 @ 17:18 

  Bardzo Przepraszam Czy na Pani blogu można za darmo uzyskać odpowiedź Pani odnośnie problemu ❓

  • blogoterapia says:

   11/11/18 @ 14:16 

   Panie Mateuszu niestety nie udzielam porad seksuologicznych na blogu, w tym celu zapraszam na wizytę do gabinetu. Lub proszę o przesłanie mejla.

 2. Mateusz says:

  16/10/18 @ 19:13 

  Proszę Bardzo o udzielenie odpowiedzi Pani Anno …

Comments are closed now.