Anna Golan

Jestem psychologiem i seksuologiem klinicznym. Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Zajmuję się między innymi edukacją seksualną oraz pomocą psychologiczną skierowaną do osób cierpiących z powodu problemów w życiu seksualnym, nadużywających pornografii, doświadczających kryzysu w relacjach partnerskich i rodzinnych, przygotowujących się do ujawnienia orientacji psychoseksualnej, potrzebujących wsparcia, jak i zainteresowanych rozwojem osobistym, definiowaniem własnej tożsamości i rozwijaniem kompetencji interpersonalnych. Pracuję z osobami w sytuacjach kryzysowych, uwikłanymi w niesatysfakcjonujące związki, pragnącymi rozwijać asertywność. Wspieram osoby, które postanowiły być szczęśliwe i wykorzystywać sto procent swoich możliwości. Prowadzę terapie indywidualne oraz terapie par i małżeństw.

Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Ukończyłam wiele kursów specjalistycznych, ostatnio poszerzam swoje umiejętności w Szkole Terapii Poznawczo Behawioralnej.

Współpracowałam między innymi z Centrum Rodziny i Praw Dziecka Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Stowarzyszeniem Lambda Warszawa, z pismami „Olivia” i „Cosmopolitan”, z serwisem zwierciadlo.pl, programem Dobry Seks gazeta.tv, Wirtualną Polską, portalami vumag.pl, iwoman.pl oraz menstream.pl, Programem 1 Polskiego Radia, radiową Czwórką, telewizją Superstacja, TVP, TV4 oraz TVN. Aktualnie publikuję w pismach „Charaktery” i „Przyjaciółka” oraz kwartalniku „Neuropozytywni”.

About the author

Leave a reply.