Anna Golan

Jestem psychologiem i seksuologiem klinicznym, certyfikowanym i rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne. Zajmuję się między innymi edukacją seksualną oraz pomocą psychologiczną, prowadzę psychoterapie indywidualne oraz terapie par. Jako ekspert i autor współpracuje z mediami.  W pracy terapeutycznej pracuję z osobami zmagającymi się z problemami w życiu intymnym, a także z nadużywających pornografii. Wspieram pary doświadczające kryzysu. Pracuję z osobami w sytuacjach kryzysowych, uwikłanymi w niesatysfakcjonujące związki, pragnącymi rozwijać asertywność. Wspieram osoby, które postanowiły być szczęśliwe i wykorzystywać sto procent swoich możliwości.

Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Ukończyłam wiele kursów specjalistycznych, ostatnio poszerzam swoje umiejętności w Szkole Terapii Poznawczo Behawioralnej.

Współpracowałam ze stowarzyszeniami pozarządowymi, między innymi z Centrum Rodziny i Praw Dziecka Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Stowarzyszeniem Lambda Warszawa. Aktualnie publikuję w pismach „Charaktery” i „Przyjaciółka” oraz kwartalniku „Neuropozytywni”.

About the author

Leave a reply.